Збірна України з бодибілдингу застрягла на іспанському кордоні

Збірна України з бодибілдингу застрягла на іспанському кордоні

П’ятьох членів команди забрали до поліції.

Українська збірна з бодибілдингу застрягла на іспанському кордоні, команда їхала на Чемпіонат Європи.

Про це повідомила спортсменка Євгенія Самойлова в Instagram. За її словами, п’ятеро членів команди вже забрали до поліції.

"Друзі! SOS!

Українська національна збірна з бодибілдингу і фітнесу застрягла на кордоні Іспанії. Ми їхали на Чемпіонат Європи. У нас на руках всі необхідні документи для перетину іспанського кордону: негативні тести ПЛР, страховка від covid, qr-код для проходження медичного контролю, офіційне запрошення від іспанської федерації бодибілдингу.

Без пояснення причини нас не пропускають. Вже 5 українських спортсменів обманним шляхом вивели під приводом погодувати, сказали взяти з собою речі і відправили в КПЗ Іспанії, паспорти забрали.

Міністерство, консульство України в Іспанії в курсі того, що відбувається. Але питання не вирішується. Якщо до вечора не вирішиться, всю команду відправляють до неділі в КПЗ, заберуть паспорти і телефони. У неділю, 20 вересня, найближчий прямий рейс до Києва", — написала Самойлова в Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Друзья! SOS! Украинская национальная сборная по болибилдингу и фитнесу застряла на границе Испании. Мы ехали на Чемпионат Европы. У нас на руках все необходимые документы для пересечения испанской границы : отрицательные тесты пцр, страховка от covid, qr-код для прохождения медицинского контроля, официальное приглашение от испанской федерации бодибилдинга. Без объяснения причины нас не пропускают. Уже 5 украинских спортсменов обманным путем вывели под предлогом покормить, сказали взять с собой вещи и отправили в кпз Испании, паспорта забрали Министерство, консульство Украины в Испании в курсе происходящего. Но вопрос не решается. Если до вечера не решится, всю команду отправляют до воскресенья в кпз, заберут паспорта и телефоны. В воскресенье - 20 сентября, ближайший прямой рейс до Киева Нужен резонанс! Огласка происходящего!❗️❗️ На каком основании украинских спортсменов держат в заточении? Мы не хотим за решетку! За что? Мы хотим попасть на соревнования! Украина - это Европа? Или нет?????

Допис, поширений ТренировкиППМарафон (@evgeshka_samoilova)

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів