Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Зоря" подає до суду на канали Ахметова

Скандал між сторонами продовжується.

Луганська "Зоря" подає до суду на телеканали Футбол 1,2, які належать президенту донецького "Шахтаря" - Рінату Ахметову.

За словами генерального директора луганчан Сергія Рафаїлова, вони хочуть зрозуміти, чому саме телеканал висвітлює лише футбол "гірників", а не увесь український загалом.

"Не знаю, чи можна це назвати конфліктом. Більшою мірою, це різні погляди на те, як потрібно висвітлювати український футбол. Тут повинен освітлюватися футбол всієї України, а не одного "Шахтаря". Якщо це український канал, то потрібно більше часу приділяти футболу країни в цілому. Я не маю нічого проти того, що у "Шахтаря" буде свій власний канал, але коли ви позиціонуєте себе всеукраїнським каналом, а більшу частину часу говорите про "Шахтар", то це неправильно.

Ми будемо звертатися до судових органів, але тут процедура дуже складна і вона затягується. Згідно з процедурою, ми направили запит телеканалу "Футбол" про те, щоб нам надали запис передачі, але нам відмовили. Далі ми звернулися в Нацраду. Зараз готуємо матеріали і подамо в суд", - сказав Рафаїлов.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції