"Зоря" розгромила на виїзді "Дніпро-1" у Чемпіонаті України

Команда Віктора Скрипника тимчасово випередила київське "Динамо".

Луганська "Зоря" в рамках 13-го туру Чемпіонату України без проблем розібралася на виїзді з "Дніпром-1" із рахунком 4:1.

Підопічні Віктора Скрипника вийшли вперед вже на другій хвилині гри, коли Владислав Кабаєв, прибравши двох опонентів в меж штрафного, завдав точного удару під поперечину. Справжній шедевр вдалося зробити 24-річному півзахиснику гостей.

Відео Дніпро-1 – Зоря - 0:1. Відео голу Кабаєва

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Дніпро-1 – Зоря - 0:1. Відео голу Кабаєва на 2 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Зоря - 0:1. Відео голу Кабаєва

Луганчани подвоїли перевагу на 22 хвилині - Євген Чеберко скинув головою м'яч після подачі кутового на Дмитра Іванісеню, а той з близької відстані розстріляв голкіпера "Дніпра-1".

Відео Дніпро-1 – Зоря - 0:2. Відео голу Іванісені

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Дніпро-1 – Зоря - 0:2. Відео голу Іванісені на 22 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Зоря - 0:2. Відео голу Іванісені

Внести інтригу в протистояння спробував Дмитро Коркішко, який на 46 хвилині змінив Сергія Булецу. 29-річний форвард на 59 хвилині з гострого кута пробив воротаря луганчан, зробивши рахунок на табло 1:2. Зазначимо, що до цього, здавалося б, неймовірний сейв здійснив Микита Шевченко, але ігрове знаряддя після удару від Ігоря Когута все ж перетнуло лінію воріт. Попри це, головний арбітр та його помічник не помітили цей момент та не вказали "на центр поля".

Відео Дніпро-1 – Зоря - 1:2. Відео голу Коркішка

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Дніпро-1 – Зоря - 1:2. Відео голу Коркішка на 59 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Зоря - 1:2. Відео голу Коркішка

На 73 хвилині "Зоря" знову довела свою перевагу до двох голів - Олександр Тимчик зробив простріл зліва, а Владислав Кочергін поклав м'яч точно в кут.

Відео Дніпро-1 – Зоря - 1:3. Відео голу Кочергіна

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Дніпро-1 – Зоря - 1:3. Відео голу Кочергіна на 73 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Зоря - 1:3. Відео голу Кочергіна

Крапку в цьому матчі поставив Богдан Лєднєв. 21-річний півзахисник на 83 хвилині реалізував пенальті, який на собі заробив Тимчик. Для нього це вже четвертий гол в УПЛ поспіль.

Відео Дніпро-1 – Зоря - 1:4. Відео реалізованого пенальті Лєднєва

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Дніпро-1 – Зоря - 1:4. Відео реалізованого пенальті Лєднєва на 83 хвилині матчу.

Дніпро-1 – Зоря - 1:4. Відео реалізованого пенальті Лєднєва
  • Розгромивши "Дніпро-1", луганчани набрали 25 очок та випередили в турнірній таблиці київське "Динамо", яке має на бал менше, але в них ще гра в запасі. Наразі колектив Скрипника йде третім.
  • "Дніпро-1", тим часом, залишився з 11 пунктами на восьмій сходинці.
  • Безпрограшна серія "Зорі" в УПЛ складає вже шість ігор. А ось "Дніпро-1" не перемагає у внутрішній першості п'ять матчів.