Монах став татом для 250 дітей

Монах став татом для 250 дітей

Отець Михайло

Отець Михайло збудував для кинутих напризволяще дітей притулок, який сам називає - родиною.

Отець Михайло зібрав під своїм дахом 250 дітей. 29 з них усиновив, над іншими оформив опікунство. Але всі - від малого до великого, від рідного до всиновленого, називають його однаково - тато. Сам монах ніколи не називає це притулком, а лише сім'єю.

Для своїх підопічних священик збудував три будинки. Синій - для хлопчиків, жовтий - для дівчаток. У рожевому живуть ВІЛ-інфіковані дітки.

У будинках нові меблі, техніка та іграшки. Отець усіх одягає, годує і вчить. Діти тут в основному ті, кого батьки кинули напризволяще, бо вони народилися хворими чи каліками, або були здоровими – а батьки алкоголіками чи наркоманами. А деяким просто не було куди йти.

А почалося все 17 років тому. Отець Михайло, тоді ще священик, а не монах, усиновив двох хлопців, потім іще кількох. Але відчувалося, що вже й місця замало. Слава Богу, каже ченець, є небайдужі люди, які допомогли.

Кожну дитину отець Михайло знає на ім'я. До всіх заходить, щоб провідати. Зараз, коли став настоятелем монастиря, часу дедалі менше. Подумує стати простим ченцем, щоб присвятити себе дітям. Бо їхня доля дуже нагадує йому власне дитинство – батьки померли, залишився сиротою.

За дітьми наглядають лікарі та психологи. Вихователі з ложечки погодують, якщо треба. Загалом персоналу - 17 осіб.

Для своїх випускників у майбутньому монах планує побудувати багатоповерхівку і дати всім хорошу освіту. Здебільшого, діти хочуть стати медиками. Багато хто навіть обрав конкретну спеціалізацію.

А поки вони маленькі, сподіваються, що безмежне серце їхнього спільного тата битиметься завжди. Адже діти під його опікою, наче в Бога за пазухою.

Про монаха з великим серцем дивіться відеосюжет спецпроекту ТСН.

Читайте також:

У Бога за пазухою: дивовижні священики

Священики-педофіли прикривають свої збочення рясою

Релігійна секта забрала у матері дочку

Середній українець витрачає на церкву 33 тисячі гривень за життя

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація