30 землетрусів за п'ять годин: Тайвань добряче потрусило

30 землетрусів за п'ять годин: Тайвань добряче потрусило

Associated Press

Надпотужній з них був зафіксований на глибині у 5,9 км.

Щонайменше 30 землетрусів були зафіксовані у середу, 13 липня, у східній частині Тайваню. Їхня магнітуда коливалася від 2,9 до 5,2.

Про це повідомляє Focus Taiwan.

Наразі інформації про постраждалих та загиблих немає. Проте в деяких районах міста Хуалієн пошкоджено будинки в результаті стихійного лиха.

За словами місцевого сейсмолога Чена Куо-чанга, для регіону це є незвичайним явищем, коли велика кількість землетрусів були зафіксовані в одному з районів острова в такий короткий проміжок часу.

Нагадаємо:

  • Раніше на кордоні між американськими штатами Каліфорнія та Невада стався потужний землетрус. Магнітуда підземних поштовхів складала майже шість балів. Саме тому землетрус став найсильніший за 27 років. Востаннє настільки потужні поштовхи у цьому районі зафіксували у 1994 році. Вони були настільки сильними, що відчувалися за сотні кілометрів.
  • А у Перу 22 червня на центральному узбережжі стався землетрус силою 5,8 бала. Землетрус  відчувався в столиці країни Лімі. На проїжджу частину тихоокеанського узбережжя міста посипалися камені. Деякі жителі Ліми в паніці вибігли зі своїх будинків, які трусило підземними поштовхами.

Новини України: на Прикарпатті стався землетрус магнітудою 2,6

Новини України: на Прикарпатті стався землетрус магнітудою 2,6
Наступна публікація