Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Афганець-священнослужитель одружився з 6-річною дівчинкою

Літній чоловік заявив, що дівчинка була його жертвоприношенням.

В Афганістані арештували 60-річного Мохаммада Каріма, який одружився з малолітньою дівчинкою та утримував її у провінції Гор.

Карім виправдовується тим, що батьки дівчинки віддали її йому як релігійне підношення. Утім, рідні малолітньої заявляють, що їхню донечку вкрали з дому в провінції Герат, повідомляє британське видання The Independent із посиланням на агентство France-Presse.

"Ця дівчинка не розмовляє, вона повторює лише одну фразу: "Я боюся цього чоловіка", — повідомив Масум Анварі, голова департаменту в справах жінок у провінції Гор.

Хоча в Афганістані заборонено одружуватися з жінками, що не досягли 16 років, це правило постійно порушується.

Згідно з дослідженням, проведеним афганським міністерством соціальної медицини, серед жінок віком 25—49 років — 53% одружилися до досягнення ними 18 років.

Вважається, що материнська смертність у країні пов'язана головно з "дитячими шлюбами". Дівчата помирають під час пологів, якщо їхні тіла недостатньо розвинені.

Нагадаємо, ранні шлюби досі популярні на Сході. Так, нещодавно мережу сколихнуло відео примусового одруження малолітніх у Індії. На відео видно, як 5-річна дівчинка, яку віддали за 11-річного хлопця, нестримно плаче.

Залиште свій коментар

Вибір редакції