Перейти до змісту
Африканська країна запровадила електронні візи для українців

Африканська країна запровадила електронні візи для українців

Віза коштує від 12 доларів.

Східноафриканська країна Джибуті запровадила електронні візи для громадян України.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України у Facebook.

Уряд Джибуті з 7 квітня запровадив електронні візи для відвідування країни повітряним транспортом з туристичною, діловою та транзитною метою.

Громадяни України можуть подати звернення на електронну візу через портал Djibouti e-visa за посиланням: https://www.evisa.gouv.dj/#/.

На сайті порад мандрівника від консульської служби МЗС України вказується, що тривалість опрацювання звернень на електронну візу становить, як правило, 72 години (п'ятниця та субота – вихідні дні), але рекомендується подавати електронне звернення за тиждень до поїздки.

Оплата здійснюється картками MasterCard, Visa, American Express. Після сплати на електронну пошту заявника приходить електронна віза, яку слід роздрукувати і пред'явити під час реєстрації на рейс та по прибуттю в міжнародний аеропорт Амбулі міста Джибуті.

Термін дії та вартість віз: транзитної (від 1 до 14 днів) – 12 доларів США, з туристичною чи діловою метою (від 15 до 90 днів) – 23 долари США. Транзитна віза не потрібна, якщо не виходити із транзитної зони аеропорту Амбулі.

Нагадаємо, від 14 квітня громадяни України можуть подорожувати до Таїланду з туристичною метою без віз. Для поїздки потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або небіометричний), строк безвізового перебування – до 30 днів. 

Відео На безвізовий режим для України не накладаються нові адміністративні обмеження. Це - фейк

На безвізовий режим для України не накладаються нові адміністративні обмеження, як про це повідомляють деякі ЗМІ. Кореспондент Радіо Свобода Григорій Жигалов з усіма подробицями з Брюселя.

На безвізовий режим для України не накладаються нові адміністративні обмеження. Це - фейк

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин