Американець зустрічав туристів із дробовиком: що розлютило чоловіка

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Американець зустрічав туристів із дробовиком: що розлютило чоловіка

Fox News

Під час обшуку в будинку місцевого жителя виявили 27 різних видів вогнепальної зброї.

Поліція американського штату Юта заарештувала місцевого жителя Майкла Рудольфа після того, як він погрожував своєму сусідові, а також не раз проганяв його гостей, зустрічаючи їх із дробовиком. Інцидент стався в окрузі Гарфілд.

Американець розлютився на чоловіка, котрий живе в сусідній будівлі та здає приміщення в оренду на платформі Airbnb. За його словами, постояльці, які знімали будинок, регулярно помилково під'їжджали до його будинку, інформує 22 вересня Fox News.

Коли мандрівники проникали на територію його власності, Рудольф проганяв їх зі зброєю в руках. Після того як сусід поскаржився на поведінку американця в поліцію, чоловік почав погрожувати йому та його клієнтам.

Крім того, під час обшуку в будинку Рудольфа виявили 27 різних видів вогнепальної зброї, включаючи пістолети, мисливські рушниці та штурмові гвинтівки. А ще поліцейські знайшли пакетики з марихуаною.

Раніше п’яний одесит із дробовика стріляв по дітях, які грали у футбол під вікнами. Вони нібито заважали йому відпочивати. 

В США жорстоко розстріляли поліцейських

В США жорстоко розстріляли поліцейських
Наступна публікація