Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американські сенатори пояснили, чому написали листа Луценку

«Меседж був дуже чітким: ми не хочемо, щоби будь-хто втручався в розслідування Мюллера», - заявили вони.

Відкритий лист трьох американських сенаторів-демократів генпрокурору України Юрію Луценку мав на меті підтримати прагнення американського суспільства й міжнародної спільноти забезпечити максимальне сприяння розслідуванню Мюллера.

Про це заявив сенатор-демократ Бен Кардін, - пише Укрінформ.

"Меседж був дуже чітким: ми не хочемо, щоби будь-хто втручався в розслідування Мюллера. Ми не хочемо втручання з боку Конгресу, ми не хочемо втручання з боку президента, ми хочемо повної співпраці",- зауважив сенатор.

На його думку, міжнародне співтовариство, а також американці хочуть, щоб Мюллер "мав доступ до інформації, яку потребує".

"Отже, послання було дуже ясним: просто співпрацюйте", - зауважив він.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Раніше видання The New York Times опублікувало матеріал, в якому стверджувалося, що в Україні заморозили розслідування чотирьох справ, пов'язаних з колишнім главою виборчої кампанії Дональда Трампа Полом Манафортом, який, як відомо, консультував президента-втікача Віктора Януковича від 2004 року.

Американське видання пояснило це тим, що уряд Трампа надсилає в Україну протитанкове озброєння Javelin. 

Своєю чергою генпрокурор заявив, що Україна не отримувала від США жодних запитів щодо правової допомоги у справі Манафорта, проте готова до співпраці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції