Арешт екс-президента Монголії: він відстрілювався і сховався за "живим щитом"

Дата публікації
Перегляди
1813
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Арешт екс-президента Монголії: він відстрілювався і сховався за "живим щитом"

Спецназ взяв будівлю, де сховався екс-президент, штурмом / Фото: shuud.mn

Затримання колишнього президента Монголії обернулося перестрілкою, багатогодинною облогою і штурмом будівлі, де він забарикадувався.

Спецназ заарештував екс-президента Монголії Намбарина Енхбаяра. Облога будинку, де він забарикадувався, тривала більше доби. Затримати колишнього главу держави вдалося тільки після штурму та стрілянини.

Першу спробу арешту Енхбаяра правоохоронці здійснили, коли він прямував до свого будинку в Улан-Баторі ввечері 12 квітня. Однак охоронці політика (які покладені йому за статусом) вогнем відбили групу захоплення, і допомогли Енхбаяру сховатися в сусідній будівлі - Академії управління.

Незабаром до будівлі почали прибувати прихильники Енхбаяра, у тому числі його родичі і депутати Великого державного хуралу, які організували живий щит.

Облога тривала майже до самого ранку п'ятниці, коли близько 300 поліцейських прорвали кільце прихильників Енхбаяра, увірвалися до будівлі і заарештували екс-президента.

При цьому відбулася перестрілка з охороною Енхбаяра, кількох депутатів парламенту побили.

Намбарин Енхбаяр, який перебував при владі з червня 2005 року по червень 2009 року, підозрюється в корупції, проте він жодного разу не з'являвся на допити, у зв'язку з чим суд видав ордер на його арешт.

Крім того, за деякими даними, арешт пов'язаний із заворушеннями, що сталися в Улан-Баторі у 2008 році.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1813
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація