Янукович зустрівся з президентом Монголії

До Києва прибув з візитом президент Монголії Цахіагійн Елбегдорж. Він провів з українським президентом переговори "віч-на-віч".

Президент Віктор Янукович провів зустріч з президентом Монголії Цахіагійном Елбегдоржом, який перебуває з візитом в Україні.

"Звичайно, у нас є багато питань взаємного інтересу як наших торговельно-економічних відносин, так і спільного позиціювання у різних міжнародних організаціях... Думаю, сьогодні ми продовжимо цей діалог", - зазначив Янукович.

Він підкреслив, що Україна зацікавлена у підтримці з Монголією постійних стабільних контактів. Особливо важливі у цьому контексті зустрічі на високому рівні, додав глава держави.

Зі свого боку, президент Монголії відзначив традиційно дружні взаємини між Україною та Монголією. Зокрема, зауважив він, сьогодні воїни двох країн служать пліч-о-пліч у миротворчих силах у різних точках світу.

Елбегдорж також звернув увагу на високий рівень освіти, який традиційно отримували монгольські студенти в українських вузах. До речі, у 1983-1988 роках Елбегдорж навчався у Львові, у вищому військово-політичному училищі на факультеті військової журналістики.

Після зустрічі президентів "віч-на-віч" під їхнім головуванням відбудуться українсько-монгольські переговори.

Після цього заплановано підписання двосторонніх документів. Також глави держав візьмуть участь у роботі українсько-монгольського бізнес-форуму.

Читайте також:

Янукович провів з Путіним неформальну зустріч

Президент Монголії розповів, як на вечірці у Львові знайшов собі дружину

Янукович засекретив свій графік

Україна підписала з Китаєм контрактів на 3,5 мільярда доларів

ВідеоЯнукович зустрівся з президентом Монголії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: