Армія Ізраїлю розробляє варіанти наземної операції проти ХАМАС

Армія Ізраїлю розробляє варіанти наземної операції проти ХАМАС

Associated Press

Військові підрозділи вже зосереджені в прикордонних районах.

Армія Ізраїлю розробляє плани наземної операції в секторі Гази, їх представлять командуванню і політичному керівництву країни протягом дня, 13 травня.

Про це повідомив представник Армії оборони Ізраїлю Хідаят Зільберман на брифінгу вранці 13 травня, пише Times of Israel.

Він уточнив, що наразі на порядку денному військових всі можливі варіанти дій, зокрема, наземна операція в Газі. До кордонів Сектора вже перекинуті кілька бригад: десантники, піхота і бронетанкові підрозділи. За його словами, наказу про початок операції поки що не було.

За останню добу армія посилила обстріли цілей терористичного ХАМАС в Газі. Ударів зазнали будівлі міністерства фінансів і офіс Ісламського національного банку в місті Газа. У середу в Секторі Гази було зруйновано одну з найвищих будівель анклаву "Аш-Шурук", де розташовані офіси низки ЗМІ і компаній, комерційні магазини і житлові апартаменти.

Військові запевнили, що удари завдаються максимально точно, місцеве населення отримує завчасні попередження про точках, куди буде завдано удар.

Нагадаємо, що ХАМАС випустив по Ізраїлю понад 1500 ракет за три дні.

Раніше повідомлялося, що одна з ракет, випущених терористичним угрупуванням ХАМАС по території Ізраїлю, пробила "Залізний купол". Сирени повітряної тривоги звучать в місті Рішон ле-Ціон на південь від Тель-Авіва та окрузі Гуш Дан

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Військовий конфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази не вщухає: ракетні обстріли тривають

Військовий конфлікт між Ізраїлем і Сектором Гази не вщухає: ракетні обстріли тривають