Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Авіакомпанія Lufthansa зганьбилася роликами, в яких Україну видала за Росію

Німецький журналіст назвав це божевіллям.

Німецька авіакомпанія Lufthansa зняла відеоролик до Чемпіонату світу з футболу у Росії у Києві, назвавши причиною численні обмеження для знімання в РФ.

Про це повідомив німецький журналіст Боріс Райтшустер.

"Весь абсурд у ставленні до Росії та України в одному рекламному відеоролику: рекламна кампанія Чемпіонату світу з футболу, в якій Lufthansa видає Київ за Москву (і відеоролик знімальна група видалила з YouTube без коментарів)", - пише він у Facebook.

Скріншот публікації Райтшустера
facebook.com
Скриншот публікації Райтшустера

#EndlichWiederFanSein! Unsere Fans sind Feuer und Flamme, die deutsche Nationalelf in Russland wieder zum Titel zu jubeln. Dieses Jahr nicht an der fernen Copacabana, sondern in Russland. Auch hier gibt es schöne Ecken, an denen die Rituale der Fans eingehalten und der Sieg zelebriert werden können. Auf jeden Fall fliegen sie wie im Jahr 2014. #ZSMMN #Lufthansa

Опубліковано Lufthansa 1 червня 2018 р.

За словами особи, знайомої зі справою, розробники обрали Київ тому, що у Росії діє дуже багато заборон та обмежень і "путінська Росія" не відкрита. До того ж ролик створено для німецької аудиторії. 

За словами Райтшустера, подібні речі - божевілля, і ця ситуація не виняток. Такі матеріали створюють спотворене сприйняття речей, зображених у кліпі, і на це ніхто не звертає увагу.

Нагадаємо, Російська Федерація заборонила з 1 червня жителям окупованого Донбасу в'їзд до Ростовської області через проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії, який відбудеться від 14 червня до 15 липня в 11 російських містах . 

Залиште свій коментар

Вибір редакції