Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Операцію проводять в брюссельській комуні Скарбек.

У п'ятницю, 25 березня, бельгійська поліція проводить нову антитерористичну операцію в брюссельській комуні Скарбек.

Як повідомляє Reuters, під час операції "нейтралізували" невідомого чоловіка.

Крім того, під час операції прогримів вибух. Assosiated Press повідомило про два вибухи. Спеціальні підрозділи федеральної поліції увійшли до одного з будинків.

Місце проведення операції оточено. Крім поліції, там перебувають військові вантажівки та кінологи.

Нагадаємо, раніше бельгійська поліція в ході спецоперації затримала шістьох осіб у справі про вибухи в Брюсселі, заявила федеральна прокуратура Бельгії. Бельгійська поліція вважає, що щонайменше дві людини знаходяться в бігах.

Кількість потерпілих під час терактів в аеропорту і метро Брюсселя збільшилася до 316 осіб. 121 особа досі перебуває в лікарні, з них 63 - у відділенні інтенсивної терапії. Постраждалі розподілені по 48 бельгійських та двох французьких лікарнях. Також вдалося встановити особу двох із чотирьох пацієнтів, які перебувають у комі і імена яких впродовж двох днів були невідомі. 

22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауї, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 34 людини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції