Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Справжнью мішенню брюссельських терористів були атомні електростанції

Робота правоохоронців зірвала первісні плани терористів.

Терористи, які здійснили вибухи в аеропорту та метро Брюсселя, скоїли ці напади поспіхом. Вони боялися арешту та зриву їхніх намірів атакувати бельгійські АЕС, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Записку одного з терористів "Ісламської держави", знайдену при обшуку, прочитав бельгійський прокурор. "Я в бігах, не знаю, що робити, мене скрізь переслідують, мені скрізь небезпечно. Можу опинитися в тюремній камері", - йдеться в ній.

Журналісти мають інформацію, що теракти в аеропорту і на станції метро нападники скоїли поспіхом. Спершу своїми мішенями організатори терактів обрали бельгійські атомні електростанції.

Злочинці стежили за директором однієї з АЕС та знімали його на камеру. Ці відеозаписи поліція знайшла під час одного з рейдів.

Атомні станції одразу ж взяли під посилену охорону. Під пильним наглядом поліції нині залишаються і громадські місця Брюсселя. А от понівечений терактом аеропорт запрацює не раніше понеділка.

У день терактів у Брюсселі 22 березня у Бельгії провели евакуацію атомної електростанції "Тіанж". Пізніше енергетична компанія Electrabel, яка базується у Бельгії, спростувала повідомлення про це.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Відео Нові плани по боротьбі з тероризмом готує Європа

Залиште свій коментар

Вибір редакції