Наразі невідомо, нападник живий чи мертвий.

Бельгійська федеральна прокуратура заявила, що вибух, який здійснив чоловік на центральному вокзалі Брюсселя, розглядається як теракт.

Про це під час поспішно організованої прес-конференції біля вокзалу розповів представник Федерального прокурора Ерік ван дер Сіпт, передає Reuters.

Він не зміг підтвердити, чи зловмисник живий після того, як в нього вистрелили військові, що патрулювали вокзал. Також у прокуратурі не надали жодних деталей про ідентичність нападника.

"Приблизно о 20.30 відбувся вибух на центральному вокзалі, який був відносно невеликим за розміром, підозрюваний був нейтралізований присутніми солдатами. Ми не можемо підтвердити, чи жива ця людина, чи мертва. Більше ніяких жертв не було. Ми розглядаємо це як терористичну атаку", - сказав Ерік ван дер Сіпт.

ВідеоЗатримані в Брюсселі імовірні терористи планували напади у Франції

Нагадаємо, 22 березня 2016 року два вибухи прогриміли в аеропорту Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На аеродромі вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також прогриміли вибухи у метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" і "Шуман".

Терористів Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауі, яких вважають виконавцями вибухів у метро та аеропорту Брюсселя, знайшли в базі Інтерполу. Відзначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауі, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту і метро Брюсселя загинули 35 людей.

Залиште свій коментар