Британцям почали видавати паспорти без Євросоюзу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слова зникли з обкладинки.

У Великій Британії почали випускати та видавати паспорти без слів "Європейський Союз" на обкладинці. Про це повідомляє ВВС.

Нові паспорти бордового кольору почали вводити від 30 березня – на наступний день після того, як Британія мала вийти з ЄС. Утім, як відомо, угоди про Brexit досягнуто не було – тепер його можуть перенести на 30 червня. Попри це, деяким людям все одно дісталася нова версія паспортів.

Британці, яким видали паспорт без ЄС на обкладинці, діляться фото документа у соціальній мережі.

У місцевому Міністерстві внутрішніх справ наголосили, що продовжать видавати паспорти з написом Європейський Союз протягом найближчого часу, аби використати їхні залишки та зберегти кошти платників податків. Різниці між старим та новим паспортом немає, додали у відомстві.

Нагадаємо, 23 червня 2016 року у Великій Британії відбувся референдум щодо виходу країни зі складу Європейського Союзу. "За" проголосувало 51,9% осіб, проти – 48,1%. За попередніми домовленостями, процес виходу мав завершитися 29 березня. 21 березня 27 країн ЄС схвалили на саміті відстрочку Brexit на підставі двох можливих сценаріїв: до 12 квітня або до 22 травня.

Останній мав би відбутися за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом. 29 березня парламент Великої Британії її відхилив.

Як відбувається вихід Великої Британії зі складу ЄС - дивіться в інтерактивній інфографіці.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції