Британія поки не може ввести санкції проти РФ через справу Скрипалів - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції доведеться відкласти через Brexit.

Британське МВС поінформувало прем'єр-міністра Великої Британії Терезу Мей про те, що пакет антиросійських санкцій доведеться відкласти до Brexit.

Про це повідомляє The Daily Telegraph.

Видання посилається на слова заступника глави британського МВС з питань безпеки Бена Уоллеса. Він заявив, що зміни в законопроекті про санкції, ухвалені в травні 2018 року, наберуть чинності тільки після офіційного виходу Великобританії з Європейського Союзу.

Вся справа у «поправці Магнітського», внесеній в законопроект про санкції Sanctions Bill. Цей законопроект передбачає введення у Великій Британії власного санкціонованого механізму. Цей механізм не може бути запущений зараз, оскільки санкційна політика ЄС визначається всіма державами союзу.

Уоллс не вказав, коли саме Велика Британія зможе розпочати власну санкційну політику. Формальний вихід з ЄС запланований на березень 2019 року, після чого настане «перехідний період», який триватиме до кінця 2020 року.

Нагадаємо, що у Великій Британії заговорили про заборону в'їзду на територію країни деяким російським громадянам та введення нових санкцій, після оприлюднення деталей у «справі Скрипалів».

ВідеоВелика Британія може відмовити у продовженні інвестиційних віз російським олігархам

Майже 700 російських олігархів можуть опинитися без британської візи. Лондон планує переглянути міграційні правила щодо так званих інвестиційних віз. Такі плани пов’язані передусім з отруєнням екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки, в якому Лондон вже напряму обвинуватив Кремль та назвав імена агентів російської розвідки, які вчинили цей злочин. Тож тепер британський уряд намагається обмежити вплив Росії у своїй країні. 

Велика Британія може відмовити у продовженні інвестиційних віз російським олігархам

Залиште свій коментар

Вибір редакції