Британський суд змусив відрізати ногу чоловікові

Британський суд змусив відрізати ногу чоловікові

Пацієнт відмовлявся від операції

У Великій Британії суд вирішив дозволити ампутувати хвору ногу пацієнту лікарні, який відмовляється це робити. Про це повідомляє видання The Independent.

Як повідомляється, у чоловіка гангрена, але він відмовляється від хірургічної операції, попри загрозу своєму життю і здоров'ю. Згідно з британськими законами, без згоди пацієнта його лікувати заборонено. Тому лікарня звернулася до суду.

Суддя, що розглядав справу, дійшов висновку, що пацієнт не має необхідних розумових здібностей, щоб вирішувати, як саме його слід лікувати. Він вирішив дозволити ампутувати чоловікові ногу, навіть якщо доведеться дати йому седативні препарати або тримати його силою.

Нагадаємо, українка Тетяна Воротилова вмовила лікарів ампутувати її ногу, щоб заново навчитись бігати. Вона потрапила у ДТП після чого, її нога не функціонувала. Тому жінка просила лікар провести їй ампутацію кінцівки. За рік після операції Тетяна встигла пробігти вже п'ять напівмарафів. Готується до шостого і хоче знову подолати 21 кілометр.

Відео Ногами вперед. Уляна Супрун розвінчала черговий міф

Уляна Супрун написала, що до неї звертаються лікарі, аби вона вплинула на людей і розвінчала забобон. Мовляв пацієнти та їхні родичі часто просять транспортувати на ношах чи каталці як завгодно, тільки не ногами в перед, бо так виносять небіжчика. Супрун запевняє, нести ногами вперед - передбачено усіма міжнародними протоколами.

Ногами вперед. Уляна Супрун розвінчала черговий міф

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів