Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не годиться": Лукашенка обурила ціна російського газу для Білорусі

"Це не годиться": Лукашенка обурила ціна російського газу для Білорусі

Лукашенко порівняв, за якими цінами російський газ продається Білорусі і країнам Європи.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко поскаржився, що його країна платить завищену ціну за природний газ з Росії. Лідер Білорусі доручив уряду домогтися її зниження.

Про це заявив Олександр Лукашенко під час зустрічі з прем'єр-міністром країни Сергієм Румасом.

За словами Лукашенка, ціна тисячі кубічних метрів російського природного газу для ЄС не перевищує $70, водночас для Білорусі вона складає - $127.

"Це ж не годиться, я вже не кажу про рік 75-річчя (завершення Другої світової війни - ред), що Німеччині продають природний газ до $70, як у мене інформація (там по-різному було), але ніяк не $127, як для Білорусі", - висловився Олександр Лукашенко.

Він також зазначив, що неодноразово наголошував на різниці в цінах на газ для Білорусі і країн Європи на відеоконференції в рамках ЄАЕС, одна з яких буде незабаром. Своєю чергою Сергій Румас сказав, що Білорусь має великі шанси домовитися з РФ про справедливу ціну на газ.

"У нас є всі підстави показати на цифрах, що ціна $127 за дохідністю для "Газпрому" перевищує прибутковість його поставок в країни далекого зарубіжжя", - висловився білоруський прем'єр.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна продовжить купувати нафту в Росії, але має намір шукати альтернативних постачальників, бо "повзати на колінах 31 грудня" і вимолювати сировину не збирається. Водночас він уточнив, що це не означає, що Білорусь припинить купувати нафту у Росії, оскільки з точки зору логістики співпрацю з Москвою для Мінська найзручніше.  

Відео Білоруси другий день протестують проти поглибленої інтеграції з Росією

Хід за незалежність країни від Росії, що почався напередодні ввечері, став найбільшим. Люди вийшли на вулицю через зустріч Путіна з Лукашенком у Санкт-Петербурзі. На ній білоруський президент підписав документи про поглиблену співпрацю двох країн.    

Білоруси другий день протестують проти поглибленої інтеграції з Росією

Залиште свій коментар

Вибір редакції