Це якась аномалія – Лавров про стосунки між Україною та Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що більшість українців розуміють "безглуздість" намагань посварити Україну та Росію.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає "аномалією" чинні стосунки між Україною та Росією.

Про це він розповів у своєму виступі на форумі "Територія сенсів" у Володимирській області, передає ТАСС.

"Те, що незважаючи на всю пропагандистську машину, яка працює і в Києві, і в західних столицях, яка вдовблює обивателю через екрани, через сторінки газет, через інтернет, через соціальні мережі, що Росія - агресор, що Росія - окупант, що Росія буде під санкціями, поки не віддасть Крим, і багато іншого, незважаючи на на ці роки обдурення громадської думки на Заході, я вважаю, що більшість нормальних українських громадян розуміють, напевно, всю безглуздість того, що відбувається, антиісторичність того, що відбувається", - заявив Лавров.

За його словами, "не один мільйон українських громадян, які щороку відпочивають в Криму" підтверджують те, що неможливо посварити Україну та Росію.

"І той факт, що не один мільйон українських громадян щороку відпочиває в Криму, по-моєму, одне з кращих свідчень того, що не вдасться вбити клин між нашими народами. Упевнений, що ми братські народи, у нас тисячолітня спільна історія. Звичайно, те, що зараз відбувається - це аномалія", - підкреслив Лавров.

Нагадаємо, 24 липня канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорила врегулювання військового конфлікту в Україні під час зустрічі з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим в Берліні. На зустрічі також були присутні міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас і начальник російського Генштабу Валерій Герасимов.

ВідеоНімецька опозиція обурилася через напівтаємну зустріч Меркель із Лавровим

Напередодні у Берліні канцлерка зустрілася з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим та керівником генштабу російської армії Валерієм Герасимовим. Останній перебуває під санкціями. Тож абсолютно не зрозуміло, як він міг потрапити на територію Німеччини. Місцева опозиція розлючена. Партія зелених ще й погрожує Меркель провести парламентське розслідування. 

Німецька опозиція обурилася через напівтаємну зустріч Меркель із Лавровим

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції