"Червоні труси для Земана". У празькій школі батьки протестом зустріли президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Батьки дітей на святковій лінійці продемонстрували незгоду з політикою Земана.

У початковій школі ім. Масарика в Празі, де у понеділок, 3 вересня, на святковій лінійці був присутнім президент Чехії Мілош Земан, деякі батьки влаштували протест, пише Укрінформ.

На знак незгоди з політикою Земана частина батьків причепила на лацкани значки із зображенням червоних трусів, які віднедавна стали символом протесту проти лідера країни. Батьки заперечують, що це була спланована організована акція.

Один із батьків обізвав Земана і почав суперечку з його прес-секретарем. Сам Земан на запитання журналістів із цього приводу заявив, що нічого не помітив.

Повідомляється, що під час спілкування з першокласниками Земан наполегливо радив їм читати паперові книги, а також подарував дітям книжки з поліцейськими казками, дерев'яні іграшки і солодощі.

Нагадаємо, у серпні демонстранти зірвали промову президента Чехії Мілоша Земана на відкритті сільськогосподарської виставки. Люди тримали плакати з написами "Плоди нашої країни? Земан засіяв лише злість і страх за наших дітей!". Та кричали "Сором ганьба, проросійський троль".

ВідеоМілош Земан заявив, що не збирається вибачатися перед Україною за свої висловлювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції