Чи планують США відкривати кордони для туристів: відповідь Білого дому

Чи планують США відкривати кордони для туристів: відповідь Білого дому

Associated Press

"Дельта" припадає на 80% всіх випадків захворювання на коронавірус у США. 

США не планують скасовувати обмеження на в'їзд в країну для іноземців на тлі стрімкого поширення нового штаму COVID-19 "Дельта".

Про це із посиланням на заяву Білого дому від понеділка, 26 липня, повідомляє BBC.

За словами речниці Білого дому Джен Псакі, збільшення кількості хворих на "Дельту" "схоже, продовжиться в найближчі тижні", тож Вашингтон "збереже обмеження на поїздки, які діють зараз".

Відомо, що "Дельта" припадає на 80% всіх випадків захворювання на коронавірус у США. 

В'їзд до США заборонений для більшості неамериканських громадян, які впродовж останніх 14 днів перебували у Великій Британії, 26 країнах Шенгенської зони в Європі, Бразилії, Ірландії, Китаї, Індії, Ірані та Південно-Африканській Республіці (ПАР).

Окрім того, кордони США залишаться закритими для жителів сусідніх Канади і Мексики щонайменше до 21 серпня. Водночас Канада минулого тижня вирішила дозволити відвідувати країну вакцинованим американцям від 9 серпня.

Як повідомлялося, директорка Центрів США з контролю і профілактики захворювань Рошель Валенскі заявила, що невакциновані від COVID-19 люди дедалі частіше стають причиною збільшення кількості випадків захворювання на коронавірус. "Це перетворюється на пандемію невакцинованих", - висловилася вона.

Новини світу: США передадуть 4 мільйони доз вакцин біднішим державам

Новини світу: США передадуть 4 мільйони доз вакцин біднішим державам
Наступна публікація