Ціле іспанське містечко зустріло Новий рік, шукаючи зниклого малюка

Дитина зникла одразу по приїзді у містечко, за кілька годин до Нового року.

Цей новий рік жителі Камоса запам'ятають назавжди. Півселища в іспанській провінції Жирона в новорічну ніч стали добровольцями. Замість вечірок, вони шукали зниклу дитину. Знайти не змогли. Але історія все одно завершилася добре, йдеться в ТСН.19.30

На вертольотах. З собаками. Десятки людей, дорослі та підлітки, професійні рятувальники і сусіди зустрічають Новий рік у пошуках зниклої дитини. Трирічний хлопчик на ім'я Йорді загубився в селищі Камос. Його батьки арендували котедж на свята, як і кілька інших родин з дітьми. Останній раз сина бачили, коли той вискочив з машини й побіг знайомитись із однолітками. Навіть речей не встигли розібрати як дитина зникла. Ані на території котеджу, ані навколо знайти Йорді не змогли.

За лічені години розгорнули пошукову операцію. В Камосі живе півтисячі людей, чи не третина з них одразу зголосилася шукати хлоп'я. Поліції довелося просити добровольців нічого не робити: берегти сили на випадок, якщо пошуки триватимуть багато днів. На телебаченні почали крутити оголошення з обличчям Йорді.

У батьків чимдалі міцнішала підозра, що дитину викрали, адже його не могли знайти вже більше двадцяти годин. Аж раптом на одній з ферм загавкали собаки. Хазяїн вийшов перевірити: і побачив, як з лісу виходить хлопець. Цілий і здоровий. І навіть не дуже збентежений. Ось, пресі і волонтерам оголошують, що Йорді знайшовся.

"Це дуже складна територія, багато стежок, які заводять в хащу. Але навіть нам з собаками не пощастило, що вже й казати про людей", - розповідає поліцейський.

В іспанському селищі добровольці в новорічну ніч шукали зниклу дитину

Цей новий рік мешканці Камоса запам’ятають назавжди. Пів-селища в іспанській провінції Жирона в новорічну ніч стало добровольцями. Замість вечірок вони шукали зниклу дитину. Знайти не змогли. Але історія все одно завершилася добре.

Трирічна дитина спромоглася заблукати за півтора кілометри від котеджу. Перевіривши його, лікарі не знайшли жодних проблем. Тож віддали батькам, для яких відтепер перше січня - це другий день народження сина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: