Ціле іспанське містечко зустріло Новий рік, шукаючи зниклого малюка

Дитина зникла одразу по приїзді у містечко, за кілька годин до Нового року.

Цей новий рік жителі Камоса запам'ятають назавжди. Півселища в іспанській провінції Жирона в новорічну ніч стали добровольцями. Замість вечірок, вони шукали зниклу дитину. Знайти не змогли. Але історія все одно завершилася добре, йдеться в ТСН.19.30

На вертольотах. З собаками. Десятки людей, дорослі та підлітки, професійні рятувальники і сусіди зустрічають Новий рік у пошуках зниклої дитини. Трирічний хлопчик на ім'я Йорді загубився в селищі Камос. Його батьки арендували котедж на свята, як і кілька інших родин з дітьми. Останній раз сина бачили, коли той вискочив з машини й побіг знайомитись із однолітками. Навіть речей не встигли розібрати як дитина зникла. Ані на території котеджу, ані навколо знайти Йорді не змогли.

За лічені години розгорнули пошукову операцію. В Камосі живе півтисячі людей, чи не третина з них одразу зголосилася шукати хлоп'я. Поліції довелося просити добровольців нічого не робити: берегти сили на випадок, якщо пошуки триватимуть багато днів. На телебаченні почали крутити оголошення з обличчям Йорді.

У батьків чимдалі міцнішала підозра, що дитину викрали, адже його не могли знайти вже більше двадцяти годин. Аж раптом на одній з ферм загавкали собаки. Хазяїн вийшов перевірити: і побачив, як з лісу виходить хлопець. Цілий і здоровий. І навіть не дуже збентежений. Ось, пресі і волонтерам оголошують, що Йорді знайшовся.

"Це дуже складна територія, багато стежок, які заводять в хащу. Але навіть нам з собаками не пощастило, що вже й казати про людей", - розповідає поліцейський.

ВідеоВ іспанському селищі добровольці в новорічну ніч шукали зниклу дитину

Трирічна дитина спромоглася заблукати за півтора кілометри від котеджу. Перевіривши його, лікарі не знайшли жодних проблем. Тож віддали батькам, для яких відтепер перше січня - це другий день народження сина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: