До китайського Уханя прилетів літак Міноборони РФ для евакуації росіян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вивезених з Китаю людей відправлять на карантин.

У китайському Ухані приземлився перший російський літак Міноборони, який евакуює громадян РФ із зони розповсюдження смертельного коронавірусу.

Про це з посиланням на російське Міністерство оборони пише РБК.

Слід зауважити, що всього до Уханя вирушить два літаки з Росії. Першим рейсом до міста прибули військові медики, вірусологи і фахівці Міноборони. Вони будуть обстежувати усіх осіб, яких вивезуть до Росії.

Евакуйованих людей відправлять на двотижневий карантин. За словами віцепрем'єрки Тетяни Голікової, їх ізолюють до медичних закладів у Тюменській області, бо цей регіон найбільш готовий до прийому таких громадян.

Зазначається, що літаки Міноборони РФ можуть вивезти й громадян з країн СНД. За словами Голікової, серед евакуйованих є десять громадян Білорусії, один громадянин Вірменії, один громадянин України і троє громадян Казахстану.

Що таке вірус, коронавірус з Уханя інфографіка
ТСН.ua

Як повідомлялося раніше, 2 лютого російська влада ухвалила рішення про повне припинення пасажирського залізничного сполучення з Китаєм. Згодом російський уряд підготував розпорядження про тимчасове обмеження на в'їзд іноземців з території Китаю через поширення коронавірусу від 4 лютого. Крім того, чартерні рейси, які здійснюють авіаперевізники між Росією і Китаєм, будуть припинені від 14 лютого. 

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 97 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції