Дохід родича Путіна склав майже сто тисяч доларів за день

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сам Шеломов весь рік пропрацював найманим менеджером в одній з компаній.

Родич президента Росії Володимира Путіна Михайло Шеломов минулого року отримував середній дохід у розмірі 5,58 мільйона рублів за календарний день, що складає 94 тис. 573 доларів за офіційним курсом Центробанку РФ. 

Як пише видання «Дождь», це випливає з фінансових звітів трьох його компаній, які в сумі заробили 2,04 мільярда рублів чистого прибутку.

Своєю чергою, сам Шеломов весь рік пропрацював найманим менеджером в одній з компаній групи «Совкомфлот».

Зазначається, що Михайло Шеломов - двоюрідний племінник президента Путіна. Він володіє 99,99-відсотковою часткою в компанії «Акцепт». «Акцепту» належать фірми «Платинум» та «Согаз-Нерухомість». Компанії займаються вкладеннями в цінні папери та управлінням нерухомістю.

«Акцепт» і «Платинум» володіють 8,4% акцій банку «Росії». Також «Акцепт» станом на середину 2016 року володів 12,47% акцій страхової компанії «Согаз». «Платинум» належить земельна ділянка і вілла в Сочі площею понад 2 тис. кв. метрів.

Ці три компанії сумарно отримали 2,04 мільярда рублів чистого прибутку за 2016 рік. Таким чином середній дохід Шеломова пропорційно його частці володіння склав понад 5,5 млн рублів в день.

За оцінками Центру розслідування корупції та організованої злочинності, сумарні статки Шеломова становлять $ 573 млн. Однак, як підкреслив регіональний редактор OCCRP Роман Шлейнов, не виключено, що родич Путіна грає роль номіналу і не має можливості реально розпоряджатися своїм станом.

Нагадаємо, раніше Центр з дослідження корупції і організованої злочинності (OCCRP – Ред.) пов'язав з президентом РФ Володимиром Путіним близько 24 мільярдів доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції