Нідерландська супермодель була на обкладинках багатьох відомих видань.

Супермодель та один із "янголів" Victoria’s Secret, нідерландка Даутцен Крус активно веде свою сторінку в соціальних мережах, де публікує як сімейні, так і власні сексуальні фото.

У свої 33 роки жінка має двох дітей – однак це не заважає їй мати шикарну фігуру. Крус за свою кар’єру моделі отримала чимало нагород. Зокрема, у 2005 році сайт Vogue визнав її найкращою моделлю, а вже наступного року вона підписала контракт із відомою косметичною маркою L’oreal Paris.

Що вирізняє Крус серед інших, так це, що вона чи не єдина модель, яка потрапила в цей бізнес самостійно. Найчастіше моделей знаходять скаути, фотографи, або ж вони перемагають в якихось модельних конкурсах. Однак Крус сама надсилала свої фото в різні агентства, доки її красу не помітили та не запропонували роботу.

Жінка з’являлась на обкладинках таких відомих видань як Time, Vogue, Harper`s Bazaar, ELLE та багато інших. Свого часу вона також була рекламним обличчям Calvin Klein, Dolce & Gabbana, H&M, Versace та інших. Крім того модель зіграла роль у популярному фільмі кіновсесвіту DC "Диво-жінка".

Залиште свій коментар