Екіпаж літака під Тюменню ціною життів врятував частину пасажирів

Дата публікації
Перегляди
3368
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екіпаж літака під Тюменню ціною життів врятував частину пасажирів

Екіпаж на чолі з 27-річним командиром врятував частина пасажирів ціною своїх життів / Фото: МНС Росії

Екіпаж  намагався зробити екстрену посадку, але не встиг.

Під час катастрофи літака ATR-72 під Тюменню екіпаж на чолі з 27-річним командиром врятував частину пасажирів ціною своїх життів, вважають експерти.

За словами керівника аналітичної служби агентства "Авіапорт" Олега Пантелєєва, певних висновків щодо причин аварії зараз зробити не можна.

"Єдине, що практично відразу були виявлені бортові самописці, так звані чорні ящики... І є ймовірність того, що причина буде виявлена. Якщо відповідні відомості, які допоможуть пролити світло на причину, містяться в цих записах, то вони будуть досить скоро доступні експертам", - зазначив він.

Розмірковуючи про те, як в катастрофі літака, який, судячи з повідомлень і фотографій, при падінні розвалився на три частини, деяким пасажирам вдалося вижити, Пантелєєв зазначив: "Літак не встиг набрати велику висоту і велику швидкість. Зіткнення з поверхнею, судячи з усього , відбулося не в вертикальному зниженні, а в пологому. І з цієї точки зору дійсно комусь пощастило. І травми отримані виявилися сумісні з життям".

Дивіться ФОТО: Літак розвалився на три частини

Мова йде про те, що літак не просто звалився в результаті якоїсь поломки, а екіпаж, як і повідомляла компанія "Ютейр", намагався зробити екстрену посадку, але не встиг.

Усвідомивши, що літак падає, 27-річний командир екіпажу Сергій Анцін (3 квітня йому виповнилося б 28 років) спробував відвести машину подалі від населених пунктів і посадити її в поле. На думку фахівців, якби командир не спробував посадити борт на пустирі, можливо, загинули б всі.

Читайте також: 7 хвилин від зльоту до смерті: усі подробиці авіакатастрофи в Тюмені

Експерти відновили картину перших хвилин польоту, які виявилися і останніми. Літак, що прямував в Сургут, розбився через 7 хвилин після зльоту з тюменського аеропорту "Рощино". Після відриву від злітно-посадочної смуги машина почала набирати висоту і встигла піднятися до 600 метрів. З невідомої поки що причини в півтора кілометрах від торця ЗПС літак почав стрімко падати.

Відразу після зльоту літак пропав з екранів радарів. Спочатку у диспетчера з'явилася інформація про жорстку посадку, і тільки потім стало ясно, що було падіння. Пілоти намагалися маневрувати і врятувати людей і літак. Всі четверо членів екіпажу загинули.

Як відомо, загалом в катастрофі загинула 31 людина, 12 постраждалих госпіталізовані та перебувають у важкому стані.

12 осіб у важкому стані після падіння літака в Тюменській області

12 осіб у важкому стані після падіння літака в Тюменській області

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3368
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація