Естонія хоче збільшення військ НАТО через підрив безпеки в Україні з боку РФ

За словами естонського чиновника, для скасування санкцій ЄС, Росії необхідно виконати Мінські домовленості

Прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас заявив, що Російська Федерація порушує міжнародний лад. Про це посадовець заявив під час прес-конференції у Варшаві з головою Ради міністрів Польщі Беатою Шидло, пише "Укрінформ".

Зокрема, за словами Рийваса, Кремль порушує безпеку не лише у Сирії та Україні, а й в Балтійському морі.

"На жаль, Росія й надалі підриває міжнародний лад, стабільність і безпеку у регіоні Балтійського моря, в Україні, а також Сирії. Доки Мінські домовленості не буде повністю виконано, територіальну цілісність України не буде відновлено, ЄС буде змушений до продовження санкцій, накладених на Росію", - сказав він.

Поміж тим, глава естонського уряду висловив сподівання, що у зв'язку із діями РФ на варшавському саміті НАТО буде прийнято рішення щодо посилення військової присутності альянсу у регіоні.

Нагадаємо, британські солдати вперше будуть базуватися в трьох країнах Балтії в рамках нової стратегії НАТО для стримування потенційної агресії з боку Росії. На саміті НАТО, який выдбудеться 8-9 липня у Варшаві, Британія запропонує розгорнути 1000 військовослужбовців з танками і артилерією.

Однак, у НАТО заявили, що не хочуть "холодної війни" з Росією. Крім того, НАТО зацікавлений у пошуку "каналів комунікації та політичному діалозі". На тлі цього Альянс воліє провести наступну зустріч на рівні послів з Росією до липня 2016 року, тобто до проведення наступного саміту НАТО, що має відбутися 8-9 липня у Варшаві. Саме на цьому саміті планують ухвалити рішення про розміщення чотирьох батальйонів з інших країн-членів НАТО на території Польщі та трьох країн Балтії. Раніше ці плани викликали критику з боку Росії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: