Генасамблея ООН ухвалила створення управління з протидії тероризму

Під час засідання йшлося про те, що терористи не зв'язані правовими рамками і бюрократичною інерцією, яка зв'язує держав-членів ООН.

Генасамблея ООН схвалила створення управління з протидії тероризму для координації всіх зусиль для боротьби із бойовиками.

Рішення було ухвалене одностайно, - Firstpost.

"Це був довгоочікуваний перший крок у наших зусиллях для зміцнення координації ООН у боротьбі з тероризмом", - сказав постійний представник Індії Саєд Акбараддінвін.

Наголосивши на необхідності створення такого органу, він сказав, що "терористична мережа не зв'язана правовими рамками і бюрократичною інерцією, яка зв'язує нас як держав-членів ООН на всіх рівнях".

Нагадаємо, увечері 3 червня у Лондоні фургон наїхав на пішоходів на Лондонському мосту, з нього вийшли люди і почали нападати на перехожих з холодною зброєю. Поліція оголосила, що розслідує подію як теракт.

Троє нападників ліквідовані. У лікарні Лондона доставлені щонайменше 48 постраждалих, деякі з них знаходяться в критичному стані. Українців серед жертв і постраждалих немає.

На нападників, йдеться в заяві поліції, були надіті муляжі "поясів шахідів", які не містили вибухівку. Відповідальність за теракт взяла "Ісламська держава".

Фотогалерея Теракт у Лондоні (23 фото)

ВідеоПісля виборів у Великій Британії політики закликають прем'єрку Терезу Мей піти у відставку

Залиште свій коментар