Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радбез ООН ухвалив резолюцію щодо боротьби з тероризмом

Нова резолюція закликає держави обмінюватися інформацією про іноземних бойовиків-терористів.

Радбез ООН ухвалив резолюцію щодо боротьби з тероризмом.

Про це інформує центр Новин ООН.

Нова резолюція закликає держави обмінюватися інформацією про іноземних бойовиків-терористів і терористичні організації, в тому числі біометричними та біографічними даними.

У документі йдеться про важливість співпраці між судовими та правоохоронними органами щодо злочинів, пов'язаних з тероризмом.

Члени Ради рекомендували розглянути питання про розширення доступу до поліцейської інформаційної мережі Інтерполу "I-24/7".

В одному з пунктів нової резолюції міститься заклик до всіх держав домагатися того, щоб виконавці і організатори терактів та їхні посібники не зловживали статусом біженця і щоб посилання на політичні мотиви не служили підставою для відхилення прохань про видачу осіб, підозрюваних в причетності до тероризму.

Нагадаємо, що раніше Рада Безпеки ООН засудила подвійний теракт у Стамбулі, в результаті якого загинули понад 40 людей, вимагаючи притягнути винних до відповідальності.

Члени РБ назвали напад, вчинений за добу до цього, "жахливим і підлим". У Радбезі закликали всі держави "активно співпрацювати з владою Туреччини" в розслідуванні терористичної атаки у відповідності зі своїми зобов'язаннями в рамках міжнародного права.

Залиште свій коментар

Вибір редакції