Греція хоче встановити плавучий бар’єр, щоби завадити напливу мігрантів

Дата публікації
Перегляди
2094
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Греція хоче встановити плавучий бар’єр, щоби завадити напливу мігрантів

Фото: Associated Press

Проєкт коштуватиме 500 тисяч євро.

Уряд Греції планує встановити плавучий бар'єр, аби завадити мігрантам припливати до грецьких островів, повідомляє AP.

"Уряд Греції хоче встановити плавучий бар'єр, щоб завадити мігрантам потрапляти на грецькі острови від узбережжя Туреччини", - йдеться у повідомленні.

Зростання чисельності мігрантів та біженців, що припливають на острів Лесбос та інші східні грецькі острови, призвело до значного перенаселення тамтешніх таборів біженців.

У цьому зв'язку міністерство оборони Греції запропонувало приватним компаніям протягом трьох місяців взяти участь у проєкті спорудження плавучої огорожі завдовжки 2,7 кілометра.

Вона підніматиметься на 50 сантиметрів над водою, на ній планується встановити миготливі ліхтарі. Зазначається, що плавуча огорожа має невійськове призначення. Вона коштуватиме 500 тисяч євро.

Нагадаємо, у провінції Ідліб на північному заході Сирії через безперервні обстріли армії Асада й російської авіації за добу, 29 січня, свої домівки залишили майже 40 тисяч мирних мешканців

Напередодні держсекретар США Майк Помпео засудив режим Башара Асада, який за підтримки Росії, Ірану й "Хезболли" знищує мирне населення Ідлібу на північному заході Сирії, та пригрозив їм потужними санкціями в разі продовження насильства. 

Мігранти на грецькому острові Лесбос на знак протесту підпалили власний табір

Мігранти на грецькому острові Лесбос на знак протесту підпалили власний табір
 
Наступна публікація