Хакер виклав до Мережі нову порцію документів Демпартії США

Викладений пакет документів є менш знаковим, ніж опублікований минулого тижня.

Хакер з псевдонімом Guccifer 2.0 опублікував нові вкрадені документи Комітету Демократичної партії щодо виборів до Конгресу США - партійного органу, відповідального за підтримку виборчих кампаній кандидатів до конгресмени від демократів.

Викладені матеріали стосуються низки заходів у штаті Флорида по виборам в Палату представників, пише Politico.

"У вас є можливість поглянути на тих, кого ви збираєтеся зараз обирати. Ви можете бачити, що праймеріз в Конгрес також стають фарсом", — написав хакер.

У документах міститься інформація про конкретні стратегії для перемоги у виборчих перегонах у деяких з них. Наприклад, щодо 10-го округу дається наступна рекомендація: "Консолідувати підтримку з боку афроамериканських виборців на праймеріз в районі Орландо".

Викладений пакет документів є менш знаковим, ніж опублікований минулого тижня — з контактною інформацією на майже всіх конгресменів-демократів і помічників. Але при цьому він — частина послідовної кампанії викриття, що ставить демократів в незручне становище.

Нагадаємо, що раніше сайт WikiLeaks опублікував 30 322 електронних листів і прикріплених до них документів, відправлених з особистого сервера кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Листи були відправлені під час її перебування на посаді держсекретаря США і охоплюють період з 30 червня 2010 року до 12 серпня 2014. Всього листування Клінтон налічує 50 547 сторінок.

Також на WikiLeaks з'явилися 19 252 електронних листів і 8034 доданих до них документів Національного комітету Демократичної партії США. Ця листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі свого особистої електронної адреси.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: