Хакер виклав нову порцію інформації про Демократичну партію США

Влітку стало відомо про злам комп'ютерних ресурсів Демократичної партії.

Хакер Guccifer 2.0, який взяв на себе відповідальність за крадіжку даних Національного комітету Демократичної партії США і комітету Демпартії з виборів у Конгрес, виклав нову порцію конфіденційної інформації про демократів.

Про це пише журнал Forbes.

Видання отримало від хакера пароль доступу до даних DNC обсягом близько 500 мегабайт. У представлених матеріалах містяться відомості про внутрішню IT-інфраструктурі комітету, інформація про донорів і фінансовому стані. Guccifer 2.0 у середу, 13 вересня, заочно взяв участь у конференції з кібербезпеки, передаючи в текстовому вигляді адресовані аудиторії репліки.

Влітку стало відомо про злам комп'ютерних ресурсів Демократичної партії. В результаті були викрадені і оприлюднені тисячі документів. У США запідозрили, що його зробили хакери, пов'язані з російськими ФСБ і ГРУ.

Нагадаємо, що раніше сайт WikiLeaks опублікував 30 322 електронних листів і прикріплених до них документів, відправлених з особистого сервера кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Листи були відправлені під час її перебування на посаді держсекретаря США і охоплюють період з 30 червня 2010 року до 12 серпня 2014. Всього листування Клінтон налічує 50 547 сторінок.

Також на WikiLeaks з'явилися 19 252 електронних листів і 8034 доданих до них документів Національного комітету Демократичної партії США. Ця листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі свого особистого електронної адреси.

ВідеоРосійських хакерів звинувачують у спробі викрадення виборчих списків у США

Залиште свій коментар

Наступна публікація