Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ІД готується до терактів у Європі і США

Бойовики захопили сирійське обладнання, що дозволяє виготовляти паспорти.

"Ісламська держава" спробує в 2016 році здійснити теракти в США і Європі.

Про це заявив директор розвідувального управління Міністерства оборони США Вінсент Стюарт, виступаючи в Сенаті, передає "Українська правда" із посиланням на CNN.

В ході сенатських слухань директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер зазначив, що терористи діють приблизно в 40 країнах.

Він попередив, що бойовики "Ісламської держави" будуть прагнути проникати в інші країни під виглядом біженців. За його словами, фахівці ІД "досить вправні у виготовленні фальшивих паспортів, що дозволяють нібито законно подорожувати світом". Бойовики захопили сирійське обладнання, що дозволяє виготовляти паспорти. За інформацією Національної розвідки, в 2015 році в США було заарештовано близько 50 осіб, пов'язаних з ІД. Згідно з оцінкою, яку привів Клеппер, з 2012 року в Сирію проникли понад 38 тис. 200 іноземних бойовиків з більш ніж ста країн. З них 6 тис. 900 осіб - з країн Заходу.

Нагадаємо, що раніше терористична організація "Ісламська держава" оголосила війну ультраправій партії "Національний фронт", назвавши її "основною мішенню" для атак у Франції.

Додамо, що раніше віце-президент США Джо Байден заявив про готовність США силою знищити "Ісламську державу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції