"Історичний день для Лондона": Скотланд-Ярд вперше очолила жінка

Прем'єр Британії вірить, що Крессіда Дік може впоратися зі складними завданнями.

У понеділок, 10 квітня, Крессіда Дік приступила до роботи на посаді голови Скотланд-Ярду. Вона стала першою жінкою, яка очолила лондонську поліцію.

Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей сказала, що Дік володіє "унікальними якостями, необхідними для того, щоб впоратися зі складними завданнями, що стоять перед керівником лондонської поліції".

Мер британської столиці Садок Хан сказав, що це "історичний день для Лондона".

56-річна Крессіда Дік в першу чергу має працювати над зміцненням безпеки у Лондоні, який нещодавно зазнав атаки терориста.

Зарплата глави лондонської поліції складе понад 270 тисяч фунтів на рік (близько 335 тисяч доларів) без урахування премій. Раніше Крессіда Дік працювала головою контртерористичної служби. У 2014 році вона покинула роботу в столичній поліції після 31 року служби і перейшла на посаду в міністерство закордонних справ.

Дік відома скандальним випадком. У 2005 після вибухів у Лондоні полісвумен була одним з керівників операції, під час якої загинув бразилець Хуан Чарльз де Менезес. Як пізніше з'ясувалося, поліцейські помилково прийняли його за смертника. Суд встановив, що поліцейські порушили ряд правил безпеки, але саму Крессіду Дік визнали не причетною до загибелі чоловіка.

Нагадаємо, раніше в США бригадний генерал Діана Холланд офіційно вступила на посаду президента американської військової академії у Вест-Пойнті і стала першою жінкою на цій посаді.

Залиште свій коментар