Кадиров переконує, що він академік

Звання присвоїли "за успіхи у відновленні миру". 

Рамзан Кадиров_1
Getty Images
Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що він отримав звання почесного академіка Російської академії природничих наук за успіхи у відновленні миру і стабільності в республіці.

За його словами, 10 років тому, коли він обіймав посаду першого віце-прем'єра республіки, йому повідомили, що громадська організація РАПН вирішила присвоїти йому звання "почесний академік".

"Я кілька місяців не погоджувався прийняти знак і диплом. Але близькі друзі умовили, пославшись на те, що неетично відмовитися. У січні 2006 року в Гудермес приїхав віце-президент РАПН Олександр Лагуткін. Він зазначив, що звання присвоюється за успіхи у відновленні миру і стабільності в Чеченській республіці ", - заявив Кадиров.

"Керівництво РАПН ніколи не заявляло, що це звання за наукові праці. Президент РАПН Олег Кузнєцов сказав, що звання присвоєно" за щоденну працю з порятунку життів військовослужбовців та жителів Чечні", - підкреслив він.

Нагадаємо, що у Росії розгорівся скандал за участю Рамзана Кадирова. Після того, як він назвав опозиціонерів та правозахисників "ворогами народу", вони закликали прокуратуру відреагувати на ці висловлювання.

Подейкували, що Кадирова могли відправити у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: