Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість померлих від вейпінгу у США зросла до 16

Перша жертва зафіксована у штаті Вірджинія.

У США кількість померлих від викликаної вейпінгом хвороби зросла до 16. Ще дві смерті зафіксовані у штатах Вірджинія та Нью-Джерсі, обидва померлі – дорослі.

Про це повідомляє CNN.

"Мені дуже прикро сповіщати про першу смерть жителя Вірджинії, пов’язану з цим спалахом", - заявив у вівторок комісар з питань охорони здоров'я в штаті Вірджинія, доктор М. Норман Олівер.

Чотирнадцять інших смертей були зафіксовані по всій країні: по дві у Каліфорнії, Канзасі, Орегоні, і по одній в Іллінойсі, Індіані, Міннесоті, Міссурі, Флориді, Джорджії, Міссісіпі та Небрасці.

Американські центри контролю та профілактики захворювань оголосили минулого тижня, що їм відомо про 805 підтверджених та ймовірних випадків ураження легенів, пов’язаних із вживанням електронних сигарет у 46 штатах та Віргінських островах США.

Що відбувається та чи справді використання електронних сигарет є таким небезпечним для здоров'я – читайте у матеріалі ТСН.ua. Тим часом дослідники вже знайшли певну закономірність у смертях.

Відео Чи справді вейпінг шкідливий – з'ясовувала ТСН

Шестеро людей померли і ще 450 мають захворювання легень у Сполучених Штатах Америки. Експерти кажуть - випадки, імовірно, пов'язані з курінням вейпу. Це один із різновидів ароматизованих електронних цигарок. Дональд Трамп уже висловився про вилучення їх із продажу. Чи справді разом із паром можна вдихнути щось смертельно небезпечне – з'ясовувала ТСН.  

Чи справді вейпінг шкідливий – з'ясовувала ТСН

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції