Кількість жертв землетрусу в Туреччині наближається до трьох сотень

Кількість жертв потужного землетрусу в Туреччині продовжує зростати. Однак з-під завалів рятувальники дістають і живих людей.

У Туреччині, де напередодні стався потужний землетрус магнітудою 7,2, тривають повторні підземні поштовхи.

Більшість мешканців провінції Ван залишаються на вулицях, люди зізнаються, що бояться заходити в будинки, навіть якщо їхні квартири стихія не зачепила.

За останніми даними, жертвами землетрусу стали 264 людини. Численні рятувальні бригади намагаються максимально швидко розчистити завали.

Як пишуть місцеві ЗМІ, на відміну від попередніх землетрусів 1976-го та 1999 року цього разу вдалося врятувати значно більшу кількість людей, які опинилися під завалами. Деяким рятувальним бригадам вдалося витягнути з-під завалів по 10-15 живих людей.

Всю Туреччину облетіла новина про врятовану вагітну жінку, яка майже не отримала поранень, і минулої ночі народила дитину.

У Вані під час землетрусу обвалилася стіна в'язниці, 150 ув'язнених вибігли на вулицю. 50 втікачів потім повернулися, пояснивши адміністрації тюрми, що піддалися загальній паніці, а потім турбувалися за своїх рідних і близьких і, провідавши сім'ї, вирішили повернутися до в'язниці.

Зараз місцева влада проводить інспекцію будівель на предмет отриманих ушкоджень. Адміністрація повідомляє, в які будинки можна заходити, а до яких забороняється наближатися.

Постраждалі райони також виявилися відрізаними від комунікацій, немає газу, електрики, в основному працюють тільки переносні дизель-генератори.

У Вані облаштовані декілька наметових містечок, куди безперервно підвозиться продовольство, дитяче харчування, теплі ковдри та інші необхідні речі.

Потужний землетрус у провінції Ван на південному сході Туреччини стався вдень 23 жовтня. За ним прокотилася серія афтершоків, найпотужніший з яких магнітудою 6,0 стався пізно увечері того ж дня.

За прогнозами місцевих сейсмологів, кількість загиблих може становити від 500 до 1 тисячі людей.

Читайте також:

Катастрофа в Туреччині: більше 200 жертв, сотні людей під завалами

Близько 200 ув'язнених втекли з в'язниці після землетрусу в Туреччині

Десяток країн кинулись рятувати Туреччину від наслідків землетрусу

Землетрус в Туреччині: обвалився 7-поверховий будинок, люди в паніці

Кількість жертв землетрусу в Туреччині наближається до трьох сотень

Кількість жертв землетрусу в Туреччині наближається до трьох сотень

Повʼязані теми:

Наступна публікація