Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв зсувів у США зросла до 17 осіб

Раніше повідомлялося про 13 жертв.

Щонайменше 17 людей стали жертвами зсувів на півдні Каліфорнії, ще 13 значаться зниклими безвісти, повідомляє Associated Press.

Раніше повідомлялося про 13 жертв.

Стихія зруйнувала близько 100 будинків, ще 300 пошкоджені. Найбільше в результаті проливних дощів, що викликали сходження селів, постраждали округу Лос-Анджелес і Санта-Барбара, де розташоване житло багатьох американських знаменитостей. В результаті стихії затопило деякі автомобільні дороги, повалено дерева. Кілька десятків людей евакуювали з дахів будинків за допомогою вертольотів.

 

ВідеоКаліфорнія потерпає від стихії. Зсуви ґрунту забрали щонайменше 13 життів

За даними влади, кількість жертв може зрости - адже надзвичайні служби отримують багато повідомлень про зниклих безвісти. Травми під час повеней отримало більше двох десятків людей. Від стихії постраждали райони, де раніше вирували лісові пожежі. Наразі рятувальники визволили із затоплених будинків півсотні американців.

Каліфорнія потерпає від стихії. Зсуви ґрунту забрали щонайменше 13 життів

У зоні лиха також виявилися маєтки відомих телеведучих Еллен ДеДженерес і Опри Вінфрі. Зараз надзвичайні служби визволяють людей із залитих водою і брудом будинків. Шериф Санта-Барбари зізнається, що поліція отримує десятки дзвінків про людей, чия доля досі невідома. "Хоча ми і сподіваємося, що цього не станеться, але очікуємо, що кількість жертв може зрости. Адже ми продовжуємо шукати людей, які зникли безвісти", - розповів Білл Браун.

Залиште свій коментар

Вибір редакції