Китай починає використовувати інтимні мазки для тестування коронавірусу

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
689
Китай починає використовувати інтимні мазки для тестування коронавірусу

Associated Press

Такий метод може підвищити рівень виявлення захворювання серед людей.

Оскільки число випадків захворювання зростає у всьому світі, Китай ввів більш суворі вимоги щодо людей, які прибувають з-за кордону, щоб звести захворювання всередині країни до нуля.

Про це повідомляє The Guardian.

Китай почав використовувати анальні мазки для тестування схильних до високого ризику зараження COVID-19. За даними державної телекомпанії CCTV, на минулому тижні інтимні мазки взяли у жителів районів з підтвердженими випадками в Пекіні, в той час як ті, хто перебуває в карантинних установах, також пройшли тести.

Невеликі локальні спалахи в останні тижні привели до того, що кілька міст на півночі Китаю були ізольовані від решти частини країни і викликали масові кампанії з тестування, які в основному проводилися з використанням мазків з горла і носа. Метод анального мазка "може підвищити рівень виявлення інфікованих людей", оскільки сліди вірусу затримуються в інтимній зоні довше, ніж в дихальних шляхах, наголосив старший лікар пекінської лікарні Юань Лі Тунцзен.

Нагадаємо, що У МОЗ розповіли, як і де українцям після вакцинації видаватимуть COVID-паспорти. Документ видаватимуть сімейні лікарі. 

Коронасомнія: як пов’язані коронавірус і безсоння і що з цим робити

Коронасомнія: як пов’язані коронавірус і безсоння і що з цим робити

 

Наступна публікація