Колишній очільник ФБР розповів, чому не довіряв Трампу

Він почав записувати усі розмови із президентом.

Колишній директор ФБР Джеймс Комі пояснив, що почав документувати всі розмови з Дональдом Трампом через те, що не довіряв йому.

Про це він заявив під час слухань у комітеті з питань розвідки Сенату США, - пише Укрінформ.

"Це було поєднанням різних чинників – обставин, теми розмови та особи, з якою я зустрічався. Передусім, обставини: я розмовляв один на один із обраним (на той час - ред.) президентом Сполучених Штатів, а потім уже з президентом. Тема розмови: я обговорював питання, які зачіпали сферу відповідальності ФБР і вони стосувалися обраного президента персонально", - зауважив Комі.

За словами Комі, у нього були підозри, що Трамп може збрехати про суть нашої зустрічі, і отже, для мене було важливо все задокументувати". Він зазначив, що відобразив у своїх звітах дев'ять розмов із Трампом, оскільки був упевнений, що настане день, коли ці записи знадобляться для того, щоб захистити себе і ФБР. 

Водночас Комі не документував розмови ні з президентом Бараком Обамою, ні з президентом Джорджем Бушем-молодшим, коли зустрічався з ними.

Нагадаємо, що раніше колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що вважає, що під час обіду у січні з президентом Дональда Трампом, той "хотів отримати щось" в обмін на дозвіл Фліну залишитися на посаді директора ФБР.

ВідеоЗвільнений президентом директор ФБР розповів про скандальні подробиці розмов з Трампом

Залиште свій коментар