Комітет конгресу США схвалив законопроект про посилення санкцій проти РФ

Був прийнятий законопроект "Про стабільность і демократію в Україні".

Комітет палати представників конгресу США схвалив законопроект, який передбачає посилення санкцій проти Росії, повідомляє Інтерфакс.

Комітет прийняв законопроект "Про стабільность і демократію в Україні" (Stability and Democracy (STAND) for Ukraine Act). Він передбачає надання допомоги Україні в проведенні демократичних перетворень, про це повідомляється на сайті комітету.

Демократ Еліот Енгел і республіканець Адам Кизингер внесли цей законопроект на розгляд конгресменів ще в кінці квітня. Автори законопроекту пропонують суворо зв'язати повноваження американського президента до зняття санкцій проти Росії зі статусом Криму.

Якщо документ схвалять, то глава США зможе скасувати заходи проти Москви тільки в двох випадках: після підтвердження "відновлення суверенітету України над Кримом" або якщо буде доведено, що "рішення щодо статусу півострова прийнято під міжнародним контролем і визнано демократично обраним українським урядом".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США ввели санкції проти ряду іноземних компаній, у тому числі п'яти російських.

Серед російських підприємств, відносно яких продовжено санкції, що входять в держкорпорацію "Ростех" Конструкторське бюро приладобудування в Тулі, Конструкторське бюро машинобудування в Коломиї та 150-й авіаремонтний завод ("Вертольоти Росії").

У список потрапили також КБ "Кунцево" і НВО машинобудування в Реутово. Всі вони підозрюються у продажу заборонених технологій у виготовленні озброєння таким країнам, як Іран, Судан, Північну Корею та ін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: