Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанії Дерипаски дешевшають після санкцій США. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів

Загальне падіння капіталізації UC Rusal становило близько $ 4,5 млрд.

Акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски впали на 50% на тлі введених США санкцій, випливає з даних Гонконгської фондової біржі.

РБК повідомляє, що капіталізація компанії на Гонконгській біржі становила 35,09 млрд гонконзьких доларів, або $ 4,47 млрд Падіння вартості акцій на біржі перевищило 50%.

Це сталося після того, як Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

Загальне падіння капіталізації UC Rusal, виходячи з даних біржі в Гонконзі, з моменту оголошення нових обмежувальних заходів Вашингтона становило близько $ 4,5 млрд.

Крім Rusal США обмеження торкнуться двох великих активів бізнесмена — "Базового елемента" і EN+ Group. Падіння акцій останньої на момент закриття Лондонської біржі у п'ятницю, 6 квітня, становило 20,9%. Загалом після оголошення про введення обмежень у п'ятницю компанії Дерипаски подешевшали на $ 2,5 млрд.

Крім того, на тлі побоювань, що санкції проти Rusal порушать постачання алюмінію на світовий ринок, ціни на нього на Лондонській біржі металів зросли на 1,6%.

Також акції Rusal знизилися на 22% на відкритті торгів Московської біржі - до 22 руб. за акцію. Глобальні депозитарні розписки групи компаній EN+ Group на відкритті торгів Московської біржі знизилися на 20%. Максимальне зниження GDR компанії становило 22,9%, до 450 руб. за акцію.

ВідеоСША ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Справа не лише в тому, що олігархам та чиновникам більше не можна перетинати американського кордону. Усім, до кого Штати можуть дотягнутися, заборонено мати з ними справу, бо самі попадуть під санкції. Це стосується усіх компаній та оборудок, в яких є російський капітал.

США ввели санкції проти 24 наближених до Путіна олігархів та 12 компаній

Нагадаємо, Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції