"Конкуренти" вагнерівців: Росія відправила до Сирії ще одну ПВК – ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
2736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Конкуренти" вагнерівців: Росія відправила до Сирії ще одну ПВК – ЗМІ

Фото: Reuters

У новій компанії більше платять і краще ставлять бойові завдання.

Російська приватна військова компанія "Патріот", імовірно пов'язана з Міністерством оборони РФ, щонайменше з весни 2018 року бере участь в бойових діях в Сирії.

Про це повідомляє Дождь.

За словами видання, про існування "Патріота" їм сказав співрозмовник на ринку охоронних послуг, офіцер Міноборони і представники ветеранських організацій.

Співрозмовники видання пов'язують нову ПВК з Міністерством оборони. Так, "Патріот" формується зокрема з кадрових російських військовослужбовців, розповів голова "Загальноросійських офіцерських зборів" Євген Шабаев: "Туди здебільшого беруть професійних громадян, які, за нашою інформацією, досі проходять службу в Міноборони", - розповів він.

Офіцер Міноборони, порівнюючи нову ПВК з "групою Вагнера", зазначив, що в "Патріоті" більше платять і краще ставлять бойові завдання. За даними Шабаєва, "залежно від спеціалізації зарплати можуть сягати від 400 тисяч до мільйона рублів. Робота займає місяць-два, більш тривалих контрактів тут не виникає". Командири "Патріота", передбачає Шабаєв, можуть отримувати відсоток від угод між ПВК і замовниками її послуг.

Також співрозмовник у ветеранських структурах розповів, що "Вагнер" і "Патріот" конкурували за отримання контракту, пов'язаного з охороною золотошукачів в Центральноафриканській республіці. У результаті контракт нібито дістався "Вагнеру".

Окрім цього, обидві військові компанії воюють і працюють в Сирії. "Якщо "Вагнер" частіше бере на себе бойові завдання, то "Патріот" більше займається охороною перших осіб", - додає співрозмовник "Дождя".

Разом з тим, "Патріот" - не єдина нова ПВК. "Є інші компанії, які виходять на ринок, - точні їхні назви ми не знаємо, але знаємо, що вони входять до Лівії, Ємену, Судану, Брунею. Зараз йде цілий комплекс консультацій з африканських країн", - каже Шабаєв.

Нагадаємо, стали відомі подробиці розгрому "Вагнера" в Сирії провінції Дейр-ез-Зор 7 лютого, коли було знищено від 200 до 300 солдатів урядових сил і бойовиків ПВК. Зокрема, найманці вільно координують дії з російськими військовими в Сирії.

ТСН дізналась подробиці про харківського солдата армії "Вагнера", який загинув у Сирії

ТСН дізналась подробиці про харківського солдата армії "Вагнера", який загинув у Сирії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація