Кремль звинуватив США у прямому підриві економіки Росії

У відповідь Москва вирішила призупинити дію угод щодо ядерного палива.

Офіційна Москва зупиняє дію міждержавної угоди щодо утилізації плутонію, котрий не використовуватиметься для військових цілей. Відповідний указ підписав президент РФ Володимир Путін.

Із роз'ясненням із цього приводу виступило міністерство закордонних справ Росії. Там зазначили, що відповідна угода із США набула чинності в 2011 році, коли "наші стосунки мали позитивну динаміку". У МЗС РФ заявили, що відтоді ситуація змінилася на "безпрецедентний санкційний тиск" на Росію. "З 2014 року після возз'єднання Криму з Росією американською адміністрацією зроблено цілу серію ворожих кроків, спрямованих на прямий підрив нашої економіки і соціальної стабільності. Одночасно почалося активне нарощування військової інфраструктури НАТО і чисельності американських військ біля російських кордонів, що кардинально змінює стратегічний баланс в Європі і загрожує посиленням військового протистояння і напруженості", - йдеться в повідомленні російських дипломатів.

Вони констатували "руйнування атмосфери довіри" між РФ і США та поклали провину за це на адміністрацію Барака Обами. При цьому наголошуються, що "Росія не відмовляється від своїх зобов'язань у сфері ядерного роззброєння", а лише призупиняє дію договору та може відновити її, якщо Вашингтон піде назустріч побажанням Кремля.

ВідеоПівнічно-Атлантичний альянс готовий посилити підтримку України у боротьбі з російською агресією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: