Криваву стрілянину в Казахстані вчинили релігійні фанатики

За спробою бунту може стояти Росія.

Спроба збройного протистояння із чинним режимом у казахському місті Актобе, менш ніж за сотню кілометрів від кордону із Росією. Під час сутичок нападників із силовиками там загинули принаймні 18 людей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Досі невідома Армія визволення Казахстану, яка взяла на себе відповідальність за атаки, назвала це першим боєм прихильників демократії із режимом президента Назарбаєва.

Напередодні там напали на два магазини зі зброєю та військову частину. Правоохоронці кажуть, що злочинці належали до радикальної релігійної течії.

Одночасно із сутичками в Актобе силовики заявили про розкриття заколоту. У ньому звинувачують місцевого пивного олігарха – близького до Росії Тохтара Тулешова. За неофіційними версіями, ці події можуть бути пов'язані.

Відповідальність за атаку на місто Актоба взяла на себе " Армія Визволення Казахстану"

Напередодні там напали на два магазини зі зброєю та військову частину. Під час сутичок у місті вбито 18 людей. У досі невідомій організації заявляють, що це був перший бій прихильників демократії із режимом президента Назарбаєва. Правоохоронці ж кажуть, що нападники належали до радикальної релігійної течії. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: