Лавров знову заговорив про "русский мир" та згадав Януковича

Глава МЗС РФ поскаржився на недотримання прав росіян в Україні.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що "русский мир" існує, а права росіян в Україні мають дотримуватися.

Про це він сказав на прес-конференції в Москві, передає УНІАН.

"Русский мир" існує, це не проект, це об'єктивна реальність. Також як є об'єктивна реальність українського світу в Канаді, інших державах, як є реальність вірменської діаспори", - переконаний Лавров.

За його словами, у Росії через брак грошей "не доходили руки", щоб з цими людьми налагодити стійкі контакти і зв'язки, щоб допомогти їм "відчувати себе не людьми другого сорту в тих країнах, де вони живуть, щоб вони могли користуватися своєю мовою, щоб у них були рідною мовою ЗМІ, щоб вони могли зустрічатися, проводити заходи, які допомагають зберегти їхню культуру".

"Ці росіяни (які проживають в Україні – ред.) сподівалися, що президент за президентом у вас обиралися в Україні і обіцяли зробити російську мову державною мовою. Максимум, на що пішов Віктор Федорович Янукович – це приєднатися, та й то не до кінця, до конвенції про регіональні мови і мови меншин", - сказав Лавров.

Нагадаємо, що раніше Лавров звинуватив Київ у підготовці нової військової операції на Донбасі. Він вважає, що влада України "повинна знайти політичну волю" для реалізації компромісних рішень, зафіксованих в мінських угодах в лютому 2015 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: