Луганські бойовики оголосили про відкриття свого офісу в Австрії

Так звана "ЛНР" не визнана у світі, саме тому "представництво" бойовиків не може бути відкрито законно.

В Австрії бойовики планують відкрити так зване "представництво ЛНР".

Там вони збираються займатися "інформаційно-просвітницькою діяльністю" і "гуманітарною допомогою" для окупованих територій, повідомили в "ЛуганскИнформЦентр".

"Ми відкриваємо представництво в Австрії і вповноважуємо очолити його Альфреда Альмедера", - повідомив самопроголошений депутат "Народної Ради ЛНР" Микола Запорожцев.

Він сам заявив, що так звана "ЛНР" не визнана, саме тому "представництво" бойовиків не може бути відкрито законно. Таким чином, в "ЛНР" надали цю справу Альмедеру.

Запорожцев зазначив, що в центрі будуть "розповідати свою правду про те, що відбувається в Республіці".

"Також представництво буде допомагати організовувати доставку гуманітарної допомоги, яка збирається там", - додав він.

Нагадаємо, у вересні 2016 року, в чеському місті Острава в Чехії відкрився так званий "Представницький центр "ДНР".

У відповідь на протести українського Міністерства закордонних справ, прес-секретар МЗС Чехії Ірена Валентова сказала, що офіційна Прага не визнає ні "ДНР", ні "представництва" цього угруповання в Остраві.

Пізніше міністерство закордонних справ передало ноту протесту в Чехії у зв'язку з реєстрацією в цій країні так званого "представницького центру ДНР".

У Чехії зі скандалом відкрилося представництво так званої "ДНР"

Українське МЗС заявляє - таке представництво є фактично центром терористичного угруповання в Європі. Тепер міністерство закордонних справ Чехії намагається ліквідувати це консульство. Але вже зіткнулося з труднощами. Адже офіс зареєстрований як громадська організація, тому чеська влада не може цьому процесу юридично зашкодити. 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: