Лукашенко назвав "дурістю" ізоляцію під час пандемії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
39к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко назвав "дурістю" ізоляцію під час пандемії коронавірусу

Фото: Associated Press

Білорусь продовжує ігнорувати рекомендації ВООЗ та не запроваджує карантин.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що масова ізоляція в квартирах, навпаки, може сприяти погіршенню стану для тих, хто вже заразився тим чи іншим вірусом

Його слова 2 квітня цитує  БелТА.

Лукашенко висловив упевненість, що в Білорусі немає тієї ситуації з коронавірусом, щоб закривати цілі міста і оголошувати тотальний карантин. На думку президента, масова ізоляція в квартирах, навпаки, може сприяти погіршенню стану тих, хто вже заразився тим чи іншим вірусом.

"Це не проблема. Ми за добу нейтралізуємо місто (якщо це знадобиться - ред.). Але чого це нам буде коштувати, скільки буде тоді смертей? Ми вже потім будемо вихоплювати з квартир людей, які будуть важкі, і відразу їх на штучну вентиляцію легень. І що, ми врятуємо цих людей? Тому не треба дурістю займатися. Нас же завжди вчили: треба, щоб провітрене приміщення було, на свіжому повітрі та інше", - розповів Лукашенко.

За офіційними даними, в Білорусі виявили 163 випадки інфікування коронавірусом, чотири людини померли. Зазначимо, що Білорусь - одна з небагатьох країн світу, що не запровадили жодних обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу.

Боротьба з коронавірусом не має порушувати права людини - ПАРЄ

Боротьба з коронавірусом не має порушувати права людини - ПАРЄ
Наступна публікація