Лукашенко назвав "дурістю" ізоляцію під час пандемії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
39к
Лукашенко назвав "дурістю" ізоляцію під час пандемії коронавірусу

Associated Press

Білорусь продовжує ігнорувати рекомендації ВООЗ та не запроваджує карантин.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що масова ізоляція в квартирах, навпаки, може сприяти погіршенню стану для тих, хто вже заразився тим чи іншим вірусом

Його слова 2 квітня цитує  БелТА.

Лукашенко висловив упевненість, що в Білорусі немає тієї ситуації з коронавірусом, щоб закривати цілі міста і оголошувати тотальний карантин. На думку президента, масова ізоляція в квартирах, навпаки, може сприяти погіршенню стану тих, хто вже заразився тим чи іншим вірусом.

"Це не проблема. Ми за добу нейтралізуємо місто (якщо це знадобиться - ред.). Але чого це нам буде коштувати, скільки буде тоді смертей? Ми вже потім будемо вихоплювати з квартир людей, які будуть важкі, і відразу їх на штучну вентиляцію легень. І що, ми врятуємо цих людей? Тому не треба дурістю займатися. Нас же завжди вчили: треба, щоб провітрене приміщення було, на свіжому повітрі та інше", - розповів Лукашенко.

За офіційними даними, в Білорусі виявили 163 випадки інфікування коронавірусом, чотири людини померли. Зазначимо, що Білорусь - одна з небагатьох країн світу, що не запровадили жодних обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу.

Боротьба з коронавірусом не має порушувати права людини - ПАРЄ

Боротьба з коронавірусом не має порушувати права людини - ПАРЄ